LAHDE je prejel podporo Sklada za inovacije Univerze v Ljubljani

Člani LAHDE (prof. dr. Andrej Kitanovski, dr. Katja Klinar, Katja Vozel) so ponovno prejeli podporo Sklada za inovacije Univerze v Ljubljani, letos za projekt TEcomfort: kompaktna enota za nizkotemperaturne sisteme ogrevanja in hlajenja.

Namen tega financiranja ostaja nespremenjen – premostiti vrzel med znanostjo in industrijo. V LAHDE se te vrzeli dobro zavedamo, zato se ne ukvarjamo le s temeljno znanostjo, temveč tudi z aplikativnimi raziskavami. Čeprav ostajamo zavezani iskanju znanja, nenehno spremljamo trende v industriji in iščemo priložnosti za preboj.

Veselimo se obetavnih odkritij in sodelovanj, ki so pred nami, saj nadaljujemo svoje poslanstvo povezovanja znanosti in industrije. Članice LAHDE ( so ponovno prejele podporo iz Sklada za inovacije Univerze v Ljubljani.

Veselimo se obetavnih odkritij in sodelovanj, ki nas čakajo v prihodnosti, ko bomo nadaljevali svoje poslanstvo povezovanja znanosti in industrije.

Preberite več: Fakulteta za strojništvo z rekordnim uspehom na razpisu Sklada za inovacije – Fakulteta za strojništvo (uni-lj.si)

Vir slike: https://ppz.uni-lj.si/inovacijski-sklad-ul/